TA MİMARLIK MÜHENDİSLİK 2022 yılında Mimar Tülin Yıldırım ve İnşaat Mühendisi Anıl Yıldırım’ın kurucu ortaklığı ile kurulmuştur.

Mimar Tülin Yıldırım

Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 2018 mezunudur. 2018’den 2022 yılına kadar Bodrum’da çeşitli mimarlık ofislerinde tasarım ve proje yönetimi alanında görev almıştır. Bu sürede çeşitli projelerde şantiye yöneticisi olarak hizmet vermiştir.

İnşaat Mühendisi Anıl Yıldırım

Çukurova Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 2011 mezunudur.  2011 ve 2017 yılları arasında çeşitli inşaat firmalarına uygulama ve projelendirme alanlarında hizmet vermiştir. 2017 yılında Anıl Yıldırım İnşaat Proje Taahhüt  LTD. ŞTİ. ‘ni kurmuştur. 2022 yılına kadar çeşitli proje ve uygulamalarda proje müellifi olarak hizmet vermiş ve anahtar teslim taahhüt hizmetlerini yerine getirmiştir.

Muğla İli, Bodrum İlçesinde yer alan ofis, şehrinde; konut, ticari, turizm, eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel tesis, endüstriyel ve iç alanlardaki projelerde faaliyet göstermektedir.

Geleneksel tasarımdan beslenen, çağdaş yaşamdan ilham alan mimari  yaklaşımı benimsemiş ve bu bağlamda bütüncül deneyimleriyle tasarımı harmanlayıp, müşterilerine konfor alanı yaratmaktadır. Tasarımda yöresel karakteri göz önünde alan, iç mekan ile dış mekanı bütünleştirmeyi amaçlayan ve tasarımı yöresel malzeme kullanımıyla bütünleştiren konsept bağlamında yaşam alanı sunmaktadır. Aynı zamanda mimari tasarımı, ülkemizin gerçeği olan deprem göz önünde tutularak depreme dayanıklı, güvenli yapılar haline getirmek ofisin önceliğidir. Tasarımın her aşamasında müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara öneriler sunarak süreci bir işbirliği içinde yönetmektedir.

Tasarımdan yapım sürecinin her yönünü kucaklayan bir yaklaşım sunmaktadır.

Tülin Yıldırım
Anıl Yıldırım